Mini poradnik rekrutacyjny

19.06.2020

Rekrutacja do Technikum Lotniczego ZDZ jest II-etapowa:
1) I etap
Należy wejść na stronę https://slaskie.edu.com.pl/ i z menu po lewej stronie wybrać "Zgłoś kandydaturę", a następnie postępować zgodnie z instrukcjami - wypisać dane i wybrać szkołę pierwszego wyboru wraz z kierunkiem (oczywiście Technikum Lotnicze ZDZ :D) oraz wydrukować wniosek i dostarczyć go do szkoły w terminie do 10 lipca do godz. 15.00.

2) II etap
Należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie https://www.zdz.katowice.pl/formularz-zapisow-do-szkol,109,… wybierając odpowiedni kierunek, wypisać dane i wysłać. Następnie na podstawie otrzymanych danych sekretariat stworzy Państwu dokumenty i prześle na adres e-mail podany w wypełnianym formularzu (uprzednio prześle hasło do otwarcia tych dokumentów).

Wydrukowana umowa będzie czekała na Państwa podpis w sekretariacie szkoły do 10 lipca - można wtedy równocześnie donieść wniosek (I etap rekrutacji), oryginał świadectwa i właśnie podpisać umowę.
Proszę o uprzednie umawianie się na dopełnienie formalności pod nr telefonu (32) 353 01 23 lub e-mailowo: s-lot@zdz.katowice.pl

Informuję również o obowiązku posiadania maseczki, a także dezynfekcji rąk po wejściu do budynku. Ponadto będą Państwo mieli mierzoną temperaturę, a także będzie do uzupełniania krótka ankieta.