Schody do Twojej kariery podczas Dni Otwartych TL

5.12.2018

Technikum Lotnicze ZDZ, LS Airport Services oraz LS Technics zapraszają do udziału w Dniach Otwartych 6 grudnia w godzinach 9:00 - 15.30 i 7 grudnia w godzinach 9:00 - 15:00 podczas którego zabierzemy Was do naszego lotniczego świata dzięki wyjątkowej instalacji multimedialnej - Schodom do Twojej Kariery!

"Schody do kariery" skuszą Was możliwościami poznania kulisów pracy na lotnisku w charakterze pracownika obsługi naziemnej samolotów, obsługi pasażera, bagażu czy ładunków lotniczych umożliwią każdej i każdemu z odwiedzających wyjątkowe możliwości - sami zobaczcie co Was czeka:

https://youtu.be/sUp2FJqBys8


Biorąc udział w Lotniczym Kole Fortuny będziecie mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu szeroko rozumianego lotnictwa, a odwiedzając instalację "Schody do Twojej Kariery" staniecie w sercu wydarzeń rozgrywających się na płycie lotniska pomiędzy przylotem a odlotem samolotu!

U szczytu wyjątkowych, multimedialnych schodów lotniskowych należących do LS Airport Services i służących niegdyś pasażerom podróżującym do rozmaitych destynacji czeka niesamowite przeżycie. Po raz pierwszy na świecie pokazujemy pełną obsługę samolotu z poziomu płyty lotniska w wirtualnej rzeczywistości. Widzowie, którzy odważą się założyć specjalne okulary, doświadczą obsługi samolotu po przylocie i przed wylotem, prowadzeni fachowo przez doświadczonego koordynatora lotu LS Airport Service. Zachęcamy - rozglądajcie się dookoła, niech nic nie umknie Waszej uwadze!

Pionierski film, zrealizowany przez LS Airport Service w technice VR 360 3D, łączy obraz z przestrzennym dźwiękiem. Przy pomocy nowoczesnej technologii filmowej przeniesiemy widzów na płytę warszawskiego lotniska, tuż pod nos lądujączy pomocy nowoczesnej technologii filmowej przeniesiemy widzów na płytę warszawskiego lotniska, tuż pod nos lądującego z Toronto Dreamlinera. Zobacz na własne oczy jak wygląda rozładunek i załadunek samolotu, wejdź do luku bagażowego, wypchnij razem z nami samolot na pas startowy. Zobacz rzeczywistość, do której na co dzień dostęp mają wyłącznie profesjonaliści LS Airport Services.